Trampki na koturnie – hit czy kit?

Trampki na koturnie są w obecnym sezonie zaskakująco popularne. Podczas gdy kilka lat temu uważano je za niekwestionowany brak gustu, obecnie tzw. sneakersy cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza wśród młodzieży.

Dlaczego trampki na koturnie są tak popularne?

trampki na koturnieWiele osób korzysta z tego, że sneakersy w dyskretny sposób zwiększają wzrost. Jest to ważne zwłaszcza dla młodszych kobiet, jako że koturna optycznie wydłuża i wyszczupla nogi. Ponadto wygląd trampek na koturnie niewiele różni się od zwykłych trampek, a więc nie są tak eleganckie jak większość butów na obcasie lub koturnie. Można je nosić w codziennych, swobodnych strojach, jak i tych nieco bardziej sportowych – https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Koturny-256.html

Sneakersy – nie dla każdego

Pomimo dużej popularności trampek na koturnie wciąż nie są to buty, które spodobają się każdemu. W zdecydowanej większości przypadków noszą je osoby młode, głównie nastolatki. Co prawda ich oryginalny wygląd jest w stanie skutecznie przyciągnąć wzrok i z pewnością odróżniają się one od innych butów, jednak nie jest to obuwie, które spodobałoby się kobiecie w średnim wieku. Dlatego ostateczny werdykt na temat popularności tych butów zależy przede wszystkim od punktu widzenia osoby, która je kupuje.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Trampki na koturnie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.